حمیدرضا فلاح

حمیدرضا فلاح تفتی

حمیدرضا فلاح

آرشیو مطالب اردیبهشت ۱۳۹۳ - حمیدرضا فلاح

تعداد بازدیدها: 10,102 مشاهده
شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

یک بار تنهاییم را با دیگران تقسیم کردم… چند برابر شد… تو تنهاییت را قسمت نکن! اینجا زمین است! ساعت به وقت انسانیت خواب است!

حمیدرضا
موضوعات: فرهنگ و ادب
تعداد بازدیدها: 4,596 مشاهده
پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

توصیه آیت الله وحید خراسانی در باب وسعت رزق و روزی به شرح ذیل می باشد: بعد از نماز صبح ۱۴مرتبه صلوات فرستاده و بعد ۷۰مرتبه بگویید یافتاح یارزاق و بعد از آن ۱۴مرتبه صلوات بفرستید.[۱] [۱]. به نقل از سایت معظم له.

حمیدرضا
موضوعات: مذهب
تعداد بازدیدها: 6,080 مشاهده
سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

امام صادق (علیه السلام) می فرمایند: عجب دارم از کسى که غم زده و اندوهگین است و این دعا را نمى خواند؛ لا اله الا أنت سبحانک إنى کنت من الظالمین (منزّهى تو! من از ستمکاران بودم) بدرستی که این کلام خدا به دنبال این آیه شنیدم که می گوید؛ فاستبجنا له و نجیناه من الغمّ و کذلک ننجى المؤمنین (ما دعاى او را به اجابت رساندیم و از آن اندوه نجاتش بخشیدیم و این گونه مؤمنان را نجات مى‏دهیم!) متن حدیث: عَجِبْتُ لِمَنِ اغْتَمَّ کَیْفَ لَا یَفْزَعُ إِلَى قَوْلِهِ عَزَّوَجَلَّ لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ فَإِنِّی سَمِعْتُ اللَّهَ عَزَّوَجَلَّ یَقُولُ بِعَقِبِهَا فَاسْتَجَبْنا لَهُ وَ نَجَّیْناهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذلِکَ نُنْجِی الْمُؤْمِنِین‏.[۱] [۱]. الخصال، ج‏۱، ص ۲۱۸                  

حمیدرضا
موضوعات: مذهب
استفاده از مطالب وبگاه ما با ذکر منبع بلامانع می باشد
Copyright © 2014 - 2015 Hr-Fallah.ir
Designer : Mohammad Rafiei