حمیدرضا فلاح

حمیدرضا فلاح

حمیدرضا فلاح تفتی

جایزه شیعه آنلاین برای کشتن خواننده ایرانی موهن

تعداد بازدیدها: 2,067 مشاهده

به گزارش شیعه آنلاین، «شاهین نجفی» خواننده ایرانی مقیم آلمان که اخیرا آهنگی به شدت توهین آمیز به امام هادی (علیه السّلام) روانه بازار کرده، به شدت خشم عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را بر انگیخته و قلبشان را به درد آورده است.
در پی انتشار این آهنگ توهین آمیز، حضرت آیت الله شیخ «لطف الله صافی گلپایگانی» از مراجع عظام تقلید شیعه، با صدور فتوایی حکم جسارت کنندگان به امام هادی (علیه السّلام) را اعلام کرد.
بر همین اساس حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در پاسخ به استفتائی در مورد توهین به ائمه و به ویژه امام هادی (علیه السلام)، فرمود: چنانچه اهانت و جسارت به حضرت نموده باشد مرتدند.
در همین حال پایگاه خبری شیعه آنلاین نیز برای کشتن «شاهین نجفی» مبلغ ۱۰۰ هزار دلار جایزه تعیین کرده است.
گفتنی است یک بانی خیر از یکی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، وعده داده که این مبلغ را به عنوان جایزه از طرف شیعه آنلاین به قاتل این خواننده موهن تقدیم کند.

حمیدرضا
موضوعات: مذهب
مطالب مرتبط
 • سفارش امام زمان در نیکی به پدر

  سفارش امام زمان در نیکی به پدر

  آقای سید محمد موسوی نجفی معروف به هندی که از اتقیای علما و ائمه ی جماعت حرم امیرالؤمنین علیه السّلام است نقل کرد از جانب شیخ باقر فرزند شیخ هادی کاظمینی مجاور نجف اشرف و ایشان از شخص مورد اعتمادی که به دلاکی اشتغال داشت. آن شخص را پدر پیری بود که هیچ گونه کوتاهی نسبت به خدمتگزاری او نمی کرد، حتی خودش برای او آب در مستراح می برد و منتظر می شد تا خارج شود و به مکانش برساند. پیوسته ملازم خدمت او بود، مگر در شب چهارشنبه که به مسجد سهله می رفت و در آن شب به واسطه ی اعمال مسجد سهله و شب زنده داری در آنجا، از خدمت معذور بود؛ ولی پس از مدتی ترک کرد و دیگر به آنجا نرفت. از او پرسیدم: ـ چرا رفتن به مسجد سهله را ترک کردی؟ گفت:

  … ادامه مطلب …

 • دستور آیت الله بهجت برای پیدا شدن گمشده

  دستور آیت الله بهجت برای پیدا شدن گمشده

  شاید این مطلب برای برخی از بینندگان تعجّب آور باشد که حتی برای پیدا کردن وسایل گمشده دستور و رهنمودی وجود داشته باشد اما بارها خودم یا خانواده ام وسایل و یا اشیاء گرانبهائی گم کرده ایم و با توسل به این دستور مرحوم آیت الله بهجت (رضوان الله تعالی علیه) گمشده های خود را پیدا کرده ایم! بنده اطمینان دارم اگر کسی با عقیده به این دستور عمل کند یقیناً به مقصود خود خواهد رسید. آیت الله محمدی ری شهری در کتاب «زمزم عرفان»، دستور مرحوم آیت الله بهجت (رضوان الله تعالی علیه) را اینگونه عنوان کرده اند: آیت الله بهجت در دیداری فرمودند: «أَصْبَحْتُ فی أَمانِ الله، أَمْسَیْتُ فی جِوارِ اللهِ»[۱] هفت بار، برای پیدا کردن گمشده خوب است. یکی می گفت[۲]: با کسی کار داشتم. نه اسمش را می دانستم و نه جایش را. از صبح تا

  … ادامه مطلب …

 • آیا می دانی روز عاشورا با من چه کردند؟!

  آیا می دانی روز عاشورا با من چه کردند؟!

  مرحوم سیّد محمدابراهیم قزوینی (متوفی۱۳۶۰ ه.ق) در صحن مطهّر حضرت اباالفضل علیه السّلام امام جماعت بودند و مرحوم آقا شیخ محمدعلی خراسانی (متوفی ۱۳۸۳) که واعظی بی نظیر بود، بعد از نماز ایشان منبر می رفت. یک شب، مرحوم واعظ خراسانی مصیبت حضرت اباالفضل علیه السّلام را خوانده و از اصابت تیر به چشم مقدّس آن حضرت یاد کرده بود. مرحوم قزوینی، که سخت متأثّر شده و بسیار گریه کرده بود، به ایشان گفته بود: چنین مصیبت های سخت را که سند خیلی قوی هم ندارد چرا می خوانید؟! شب در عالم رؤیا به محضر مقدّس حضرت اباالفضل علیه السّلام مشرّف شده بود، آقا خطاب به ایشان فرموده بود: سیّد ابراهیم! آیا تو در کربلا بودی که بدانی روز عاشورا با من چه کردند؟! پس از آنکه دو دستم از بدن جدا گردید، سپاه دشمن مرا تیر باران کردند، در

  … ادامه مطلب …

 • چرا شیخ کاظم روضه مرا نمی خواند؟!

  چرا شیخ کاظم روضه مرا نمی خواند؟!

  مرحوم سیّد عبدالرزّاق مقرّم (متوفی ۱۳۹۱ ه.ق) در «مقتل الحسین علیه السّلام» نقل می کند: دانشمند بزرگ، شیخ کاظم سبتی، برای من نقل کرد که، یکی از علمای برجسته و مورد اطمینان نزد من آمد و گفت: من رسول و فرستاده ی حضرت اباالفضل العباس علیه السّلام از سوی او هستم، و افزود: من آن حضرت را در خواب دیدم، به من فرمود: چرا شیخ کاظم سبتی مصیبت مرا نمی خواند؟! عرض کردم: من همواره می شنوم که شیخ کاظم مصیبت شما را می خواند. فرمود: به شیخ کاظم بگو این مصیبت را بخوان، و آن اینکه، هرگاه سوارکاری از پشت اسب بر زمین سقوط کند دست هایش را به زمین می گذارد، ولی اگر تیرها به سینه ی او فرو رفته باشند و دست هایش نیز بریده باشند، «بماذا یتلقی الأرض»؟! چگونه و با چه سختی یی، به زمین

  … ادامه مطلب …

 • توصیه امام زمان جهت توسل به حضرت اباالفضل

  توصیه امام زمان جهت توسل به حضرت اباالفضل

  حجت الاسلام و المسلمین حاج سیّد محمد تقی حشمت الواعظین طباطبائی قمی، داستانی را از مرحوم آیت الله العظمی مرعشی نجفی (قدّس سرّه) این چنین نقل کرده اند: یکی از علمای نجف اشرف، که مدتی به قم آمده بود، برای من چنین نقل کرد که: من مشکلی داشتم. به مسجد مقدس جمکران رفتم و درد دل خود را به محضر حضرت بقیه الله حجّت بن الحسن العسکری امام زمان ـ عجّل الله تعالی فرجه الشّریف ـ عرضه داشتم و از ایشان خواستم که نزد خدا شفاعت کنند تا مشکلم حل شود. برای این منظور چندین دفعه به مسجد جمکران رفتم. ولی نتیجه ای ندیدم! روزی هنگام نماز دلم شکست و عرض کردم: مولا جان! آیا جایز است که در محضر شما و در منزل شما باشم و به دیگری متوسّل شوم؟ شما امام من می باشید. آیا زشت نیست که

  … ادامه مطلب …

 • معامله خدا با یک قطره اشک

  معامله خدا با یک قطره اشک

  مرحوم حاج شیخ علی اکبر النهاوندی در کتاب «جنّه العالیه» می­ نویسد: بدان! بعضی از ارباب مقاتل برای توضیح و تشریح اخباری که در فضیلت گریه بر سید الشّهدا علیه السّلام وارد شده ـ که خداوند گناه گریه کننده را به یک قطره اشک می ­آمرزد ـ به قضیه ملاقات مرحوم [سید مهدی] بحر العلوم (أعلی الله مقامه الشریف) با حضرت حجّت علیه السّلام در راه سامرّه متوسل شده ­اند و مجمل کیفیّت آن علی ما هو المعروف این است: آن مرحوم وقتی به سامرّه می­ رفت، در بین راه به این مسأله فکر می­ کرد که گریه بر حسین علیه السّلام گناهان را می ­آمرزد، ناگاه دید عربی سوار بر مرکب مقابلش رسید، سلام کرد بر سیّد و فرمود: جناب سیّد شما را متفکّر می­ بینم، چه خیال می ­کنید؟ اگر مسأله علمی است، صحبت بدارید! شاید من هم

  … ادامه مطلب …

 • ۱۴ نظر برای این مطلب
 • خادم الشهدا
  اردیبهشت ۲۷ام, ۱۳۹۱ در ۴:۳۷ ب.ظ

  سلام
  خدا قوت
  بروزیم با:
  «طرح صالحین بسیج» زیر ذره بین ضد انقلاب
  یا علی مدد

   [پاسخ]

   دهل چی
   اردیبهشت ۲۷ام, ۱۳۹۱ در ۵:۲۸ ب.ظ

   فلک را سقف بشکافی و طرحی نو دراندازی!

    [پاسخ]

    بشارت
    اردیبهشت ۲۷ام, ۱۳۹۱ در ۵:۵۸ ب.ظ

    بسم ربّ النورالعظیم
    الله اکبر ،”قل لااسئلکم اجرا الا الموده فی القربی”
    آره اینه رمز پایداری حق و باید بدونن که هرقدر خودشون رو بکشند ،و به عقل نداشته خودشون بخوان این محبت رو کمرنگ کنن ،نمی تونن و فقط چهره خودشون رو کریه تر از قبل می کنن ونه تنها به هدفشون نمی رسن بلکه باعث بیداری عده ای بی اطلاع می شوند.”والله خیرالماکرین”

     [پاسخ]

     م.حسن
     اردیبهشت ۲۸ام, ۱۳۹۱ در ۱۲:۰۰ ب.ظ

     سلام حمیدجان
     خسته نباشی
     به روزیم با “یا زهرا”!
     یاحبیب…

      [پاسخ]

      sajad
      اردیبهشت ۲۹ام, ۱۳۹۱ در ۱۰:۰۰ ب.ظ

      be name azame sharr.
      bebakhshid hokme ertedad edame ya teror?
      shoma mikhain shahin ro teror konid ya mojazate eslami?
      ــــــــــــــــــــــــــ
      پاسخ: با عرض سلام و ادب.
      کسی که از روی اختیار به ساحت مقدّس اهل بیت علیهم السلام توهین و اهانت کند، مرتد می باشد و جانش هیچگونه احترامی ندارد و باید کشته شود.

       [پاسخ]

       سلام
       اردیبهشت ۳۰ام, ۱۳۹۱ در ۸:۰۶ ق.ظ

       ایشالا به زودی خبر به درک رسیدنشو رو سایتت ببینیم .

        [پاسخ]

        حکیمه
        اردیبهشت ۳۱ام, ۱۳۹۱ در ۱۰:۳۵ ب.ظ

        من این ترانه را شنیده ام توهین مستقیم نشده است یا دست کم توهینی که سزاوار کشتن باشد ندارد.
        جای موهن این ترانه ان است که برای اما نقی علیه السلام ایشان را فقط به اسم “نقی” مورد خطاب قرار داده است و ضمنا تمام ابیات فقط قسم است، قسم داده است ایشان را به رفع مشکلات فرهنگی و سیاسی جامعه از دید خاص خودش.

        جالب است آقایانی که برای یک ترانه مبذل سینه چاک می دهند و فرمان ارتداد سر می دهند در مقابل به توهین به کرامت و شرافت انسان ها در جامعه ما سکوت کرده اند. وقتی در زندان ها تجاوز یک امر معمول محسوب می شود یا وقتی در روز عاشورای سیدالشهدا به اسم آقا ابا عبدالله زن و بچه مردم را زیر می گیرند و از بالای پل پرت می کنند، وقتی به اسم ائمه علیهماالسلام بیت المال مسلمین را غارت می کنند و …بله شاهین نجفی مرتد است چون توجه را از فساد درونی خودمان به خودش جلب می کند.
        حضرت محمد رسول الله (ص) هر کس ذره ای تعصب به خرج دهد ایمان از قلبش گریخته است.
        (اصول کافی – باب کفر و ایمان)
        ــــــــــــــــــــــــ
        پاسخ: با عرض سلام و ادب.
        در جواب شما بیننده عزیز باید بگویم موهن بودن این ترانه و اشعاری که در آن به کار برده شده آنقدر واضح است که زبان بنده برای آوردن استدلال به لکنت آمده است اما چند نکته برای شما عرض می کنم «َ وَ السَّلامُ عَلى‏ مَنِ اتَّبَعَ الْهُدى».
        در مورد عکس و لیبل روی ترانه دو نکته قابل تأمّل است:
        ۱٫ شما آیا تصویر روی لِیبل این ترانه را دیده اید؟ در نگاه اول چیز خاصی به ذهن انسان نمی آید و فقط تصویر یه گنبد می باشد اما با دقت نظر خواهید دید این گنبد نیست بلکه تصویر …. (عضوی از بدن زن که با آن به بچه شیر می دهد) می باشد!
        خب در این باره شاید شما اشکال کنید «نجفی» که این لیبل رو بر روی ترانه نگذاشته؟!
        اما در جواب این اشکال مفروض باید بگویم، ایشان خودشان این ترانه را با این لیبل در سایت یو تیوب گذاشته اند و ایشان هم انکاری نکرده اند در این مورد.
        ۲٫ پرچم روی گنبد را ببینید. این پرچم نشانه همجنس بازی است.
        این درباره تصویر ترانه.
        اما درباره متن ترانه:
        آنقدر موهن بودن این متن نسبت به امام مظلوم علیه السّلام مشخص است که بنده از همینجا به شما توصیه می کنم در جهت تقویت ایمان خود کوشش کنید. انکار عدم اهانت که شما مدعی آن هستید تنها به سبب ضعف ایمان و اعتقادات شما می باشد.
        تشخیص اینکه آیا اهانت شده یا نه به عرف معتقد و با ایمان مردم مربوط می شود. سری در وبگاه ها بزنید. چرا مردم معتقد و با ایمان با گوشش دادن این ترانه احساس توهین می کنند؟! همین برای اتصاف صفت اینکه این ترانه توهین است به مقام اهل بیت علیهم السلام کافی می باشد و مراجع تقلید گاهی در مصادیق وارد می شوند از جمله مواردی که موضوع آن واضح باشد مثل فتوای تاریخی امام خمینی (ره) درباره ارتداد سلمان رشدی نسبت به کتاب «آیات شیطانی». بنابراین وقتی برای یک مجتهد واضح شد بعضی از مصادیق، روی آن مصداق می تواند بلکه گاهی واجب است فتوا یا حکم صادر کند. همانطور هم که دیدید علمای مذهب مثل آیات عظام صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی، نوری همدانی، سبحانی و… فتوای ارتداد نسبت به این مصداق و مسئله دادند.
        همین اندازه برای جواب سوالات شما بس است و نیاز نیست بیشتر از این بنده توضیح بدهم.
        فقط این نکته را تذکر می دهم در مسائل شرع شما یا باید مقلد باشید یا مجتهد که به فتوای خود رجوع کنید که قسم سومی دارد که آن احتیاط است که نیاز به توضیح زیاد دارد و مربوط به بحث ما نمی شود.
        شما دوست عزیز اگر در مسائل شرعی مجتهد هستید ـ که مطمئنا نیستید ـ می توانید فتوای خلاف فتوای بزرگان بدهید. البته فتوا دادن خلاف مشهور از عهده هر مجتهدی بر نمی آید و گمان نمی کنم شما مجتهد باشید پس مقلد هستید. وظیفه مقلد هم این است که به فتوای مرجع تقلید و یک مجتهد اعلم و جامع الشرایط رجوع کند.
        بنابر این تشخیص اینکه فلانی مرتد هست یا نه به شما مربوط نمی شود بلکه به مجتهدین و مراجع تقلید مربوط می شود.
        حداقل ایمیلتان را می نوشتید تا بنده جواب را برایتان ارسال کنم!
        موفق باشید
        فلاح تفتی

         [پاسخ]

         سلام
         خرداد ۳ام, ۱۳۹۱ در ۳:۵۰ ب.ظ

         سلام . موقف باشید . من آخوند نیستم شما بهتر اطلاع دارید اماتا جایی که باعقل خودم محاسبه کردم و با توجه به گفته های آقای شهاب مرادی که در سایتشون هست
         http://www.shahab-moradi.ir/content/view/898/50/
         از شما درخواست میکنم بیشتر انرژی خودتون رو برای ثبت مطلب راجب امام هادی (ع) بگذارید تا راجب کافران
         موفق باشید

          [پاسخ]

          سلام
          خرداد ۳ام, ۱۳۹۱ در ۳:۵۲ ب.ظ

          کاش در این قسمت نظرات بصورت خصوصی هم میشد فرستاد من نمیخواستم انتقادم رو عمومی بگم

          خداخیرتون بده
          التماس دعا
          ـــــــــــــــــــ
          پاسخ: با عرض سلام و ادب.
          شما در صورتی که نظر خصوصی داشتید، می توانید نظر خود را بنویسید و اعلام کنید تمایل ندارید این نظر در وبگاه نمایش داده بشه. بنده هم نظر شما را خواهم خواند و در سایت نمایش نخواهم داد.
          با تشکر
          فلاح

           [پاسخ]

           امیر
           خرداد ۴ام, ۱۳۹۱ در ۵:۱۵ ب.ظ

           روی سخنم به حکیمه است ازشماای بازمانده تفکرفتنه۸۸ که بازمانده افکار آلوده وصهیونیستی که ازطرف ماهواره هامدام درحال تزریق به ذهن بی اطلاع شما سرازیر میشود وشما دائما در حال بازگو کردن سخن ریس همجنس بازان دنیایعنی باراک اوبامادرموردجامعه ای که خود در آن زندگی می کنیدامااینکه گفتید فساد در زندانهای ما وجود دارد که منظور شما کهریزک۸۸است درست اماچرا روی دوم سکه را نمی بینیدکه رهبر عزیز دستور پیگیری جدی دادندواقدام هم شدواین دلیل نمی شود تمام جامعه را به چالش بکشید وسیاه نمایی بکنیدامام هادی علیه السلام هم نیاز به نظمن وشما نداردوهمان گفته امام حسین علیه السلام درمورد شماصدق می کند که اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید

            [پاسخ]

            نوا
            خرداد ۱۳ام, ۱۳۹۱ در ۲:۱۷ ب.ظ

            سلام
            ان شاء الله به زودی به سزای کارش میرسه
            لعنت بر هتاکین
            اون آقای سجادی که با این شروع کرده:
            به نام اعظم شر !!!
            محض اطلاعت شیطان پرست باشی با نام شیطان لعین رجیم شروع خواهی کرد
            و این شر ،گمونم منظورش همونه
            بسم رب الهادی المهدی
            مطمئن باش اگه میشد و دستم میرسید خودم میکشتمش.شما بگو ترور
            اما حکمش واجب القتل همینه.
            اگر شارع مقدس حکم رو اجرا کنه فبها
            اگه نه گمونم هرکی دید میتونه بکشه
            یاعلی مدد

             [پاسخ]

             ناشناس
             خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۱ در ۵:۴۲ ب.ظ

             باسلام,دیشب با دوستم که مهمترین آرزوی این چندروزش گرفتن وکشتن وانفاق کردن جایزه نقدی این جوجه خواننده”شاهین نجفی”بود حرف میزدیم بهش گفتم شاید اگه امام هادی(ع)الان بودش میفرمود:آی بچه شیعه ها بهتره به فکراحیاوزنده کردن شاهین نجفی ها باشید تاکشتنشون
             یا علی(ع)
             ـــــــــــــــــــــــــــ
             پاسخ: علیکم السلام.
             اینکه شما از جانب امام معصوم حرفی زدید نیاز به دلیل دارد که اگر امام الان بود چه فرمایشی داشتند ولی بنده قرینه دارم برای اینکه الان اگر امام بود حرف شما رو نمی زد. چون دستورات اسلام و حلال و حرام اسلام تا قیامت ثابت و غیر قابل تغییر می باشد. به همین دلیل من چیزی غیر از حرف شما می زنم. به نظر من اگر الان آقا امام زمان ارواحنا فداه تشریف داشتند کسی که به جدشان توهین کند را همان حکمی که مراجع معظم تقلید فرمودند اجرا می کردند.
             طبق آیات قرآن و روایات فردی که به پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و یا یکی از معصومین توهین کند مصداق «سابّ النبیّ» می باشد و جان چنین شخصی در محضر الهی و پیامبران او ارزشی نخواهد داشت.
             برادر نباید این مسائل که توهین به ساحت مقدس اهل بیت علیهم السلام می باشد را ساده گرفت و به راحتی از کنار آن گذشت. اگر راحت بگذریم دشمن جریّ تر می شود و دفعه بعد توهین بدتری خواهد کرد. این قضیه هم از چهار ماه پیش یا بیشتر با پوستری موهن علیه امام دهم علیه السلام شروع شد. جدی گرفته نشد دشمن پا را فراتر گذاشت.
             بیشتر در این موضوع تفکر کنید.

              [پاسخ]

              منصور
              اردیبهشت ۱۳ام, ۱۳۹۳ در ۹:۰۲ ق.ظ

              سلام
              فکر نمیکنید ۱۰۰ هزار دلار برای چنین منظوری خیلی کم است؟

               [پاسخ]

               سیدمجید
               آذر ۲۸ام, ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۳ ق.ظ

               هرکه با آل علی(ع) در افتاد ور افتاد.لعنت خدا بر ظالمین.ان شاء الله به زودی به سزای کارش میرسه

                [پاسخ]

               • نظر بدهيد
               • نام:
                ایمیل:
                وبسایت:

                استفاده از مطالب وبگاه ما با ذکر منبع بلامانع می باشد
                Copyright © 2014 - 2015 Hr-Fallah.ir
                Designer : Mohammad Rafiei