حمیدرضا فلاح

حمیدرضا فلاح

حمیدرضا فلاح تفتی

وصیت نامه شهید حسین غفاری نژاد

تعداد بازدیدها: 6,715 مشاهده

اگه یادتون باشه سال گذشته به مناسبت شهادت دوست بزرگوارم؛ شهید حسین غفاری مطلبی را با عنوان «شهید حسین غفاری نژاد» در وبلاگم قرار دادم.

امسال قصد دارم وصیت نامه این شهید بزرگوار که حاوی مطالب مفیدی برای جوانان و مسئولین کشور هست و تعدای عکس که خاطره این شهید بزرگوار رو در دل ها زنده میکنه در معرض نمایش قرار بدم.

انشاالله این وصیت نامه را مطالعه کنید و برای خشنودی این شهید بسیجی فاتحه ای قرائت فرمایید.

برای دیدن وصیت نامه و تصاویر این شهید بزرگوار به «ادامه مطلب» رجوع فرمایید.

بسم رب الحسین

خدایا تو را شکر می کنم که که بارها از من نافرمانی دیده ای اما نه تنها مرا مورد عذاب خویش قرار نداده ای، بلکه فرصتی ارزانی داشتی تا باز به سوی تو آیم، مهربان خدا تو می دانی که بارها دست بر قلم برده ام، وصیت نامه نوشته ام اما این فراق به وصال تبدیل و تغییر نیافت. خدایا محبتی فرما تا این بار به سمت تو آیم.

یا امام رئوف، یا علی بن موسی الرضا علیه السلام؛ بنده حقیر به این یقین دارم که هر چه دارم به واسطه محبت شما اهل بیت رسول الله است. پس مثل همیشه از شما مدد می گیرم و می خواهم که مرا با شهادت در راه خدا به سر منزل مقصود برسانید.

آقا جان؛ من به شوق وصال شما و نوشیدن شهد شهادت بود که به این منظقه از کشور آمدم، تا در حد توان خود از منافقین و دشمنان این حکومت اسلامی که یقیناً همان حکومت حضرت بقیه الله است انتقام مادر شما و اهل بیت را بگیرم. دعایی بفرمایید که در این مسیر اگر قدم کوچکی هم برداشته ام خداوند تعالی آن را قبول فرماید.

مولای من؛ از شما می خواهم که سفارش بنده و پدر و مادر و همسر و تمام اقوام و همچنین همرزمانم را به مادرتان بی بی دو عالم حضرت زهرا سلام الله علیها بفرمایید.، تا از این صراط مستقیم خارج نشویم.

مادرم؛ من هرچه که دارم از شیری است که شما با وضو به بنده داده اید، این باعث شده است که از همان کودکی عطش عشق امام حسین علیه السلام در من بیداد می کند، هنوز از خاطرم بیرون نرفته است که مرا در سه یا چهار سالگی با خود به هیئت و دنبال دسته های سینه زنی می بردی تا لبیک گویم به آن فرموده امام حسین علیه السلام که فرمودند؛ «آیا کسی هست که مرا یاری کند؟»

مادرجان؛ از شما و سه خواهر بزرگوارم می خواهم که مرا حلال کنید و برای این حقیر بی تابی نکنید و اگر اشکی از چشمان شما جاری گشت، فقط برای آن امام غریبم باشد نه برای نوکر آن امام.

پدر بزرگوارم؛ چه بگویم از آن محبتی که از دلت بر دلم لبریز کردی، که هر چه بگویم قصور کرده ام؛ بارها به همسرم گفتم؛ من لیاقت چنین زندگی را ندارم زیرا کاری برای رضایت حضرت حق انجام نداده ام، این محبت و عنایت حق که به بنده این چنین زندگی بخشید را پاداش مقداری از زحمات شما می دانم که برای حفظ و نگهداری این حکومت اسلامی کشیده اید به من و همسرم محبت کرده است.

پدرم؛ من هروقت که از کار خسته می شدم، به تلاش های شما نگاه می کردم و دوباره جان می گرفتم. اگر هم فکر می کردم که قدمی رو به جلو برداشته ام خودم را با شما قیاس می کردم. متوجه می شدم که کاری انجام نداده ام. پدر مهربانم از شما می خواهم که این بنده حقیر را همچون تمام صبح ها که به امام زمان (عج) می سپردید، باز هم از دعایتان فراموش نکنید و از شما می خواهم که باز هم به افشاگری بپردازید. دست از این خدمت نکشید، که امروز مقام معظم رهبری (روحی فداه) می فرماید: «أین عمّار؟!» پس عاجزانه از شما و تمامی همرزمانتان می خواهم که عمارگونه دست به بیان حقایق بزنید، آن دوستان دیروز و دشمنان امروز را رسوا بگردانید، قبل از آنکه قرآن را بر سر نیزه بزنند.

همسرم؛ از تو بیش از همه صبر را می طلبم، از تو می خواهم که از این امر الهی ناراحت و غمگین نباشی، که این آرزوی من و تو بوده که با شهادت برویم، پس راضی باش به رضایت او و از تو می خواهم که این فراق را بزرگ ندانی، که والله این شهادت در برابر مصائب وارد شده بر اهل بیت مکرم اسلام ذره ای بیش نیست. خصوصا مصائب خانم زینب سلام الله علیها، که با آن سیل مشکلات و بی احترامی ها و غم از دست دادن برادر بزرگوارش وقتی از او پرسیدند که چه بر ایشان گذشته است؟ فرمودند «ما رأیتُ إلا جمیلاً».

از تو می خواهم مرا حلال بفرمایی و برای حقیر قطره ی اشکی از چشمانت جاری نشود و فقط برای غریبی اربابمان حسین علیه السلام گریه بفرمائید.

از تمام اقوام و فامیل و دوستانم حلالیت می طلبم، از ایشان می خواهم که پیرو خط رهبری باشند، نگذارند که آسیبی به این انقلاب برسد؛ برای فرج مولایمان مهدی (عج) دعا بفرمایند.

صحبتی هم دارم با مسئولان نظام؛ و تمام کسانی که در حفظ این انقلاب وظایفی را بر گردن گرفته اند. از شما برادران بزرگوار می خواهم، که از خط ولایت پیشی نگیرید که هرکه از علی علیه السلام جلوتر رفت از خوارج شد و هرکه از آن حضرت عقب ماند گمراه گشت، یادتان باشد ما هرچه داریم از جان فشانی شهدا داریم، پس یادشان را از خاطرتان نشوئید! که آنها شاهد اعمال ما هستند.

(وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ)

گمان مبرید کسانیکه در راه خدا کشته می شوند، مرده اند، بلکه زنده اند و نزد خدا روزی می خورند.

و آخرین حرف این برادر کوچک شما این است، که در حفظ و نگهداری این نظام بکوشید که به یقین می گویم: این نظام تأیید شده وجود مقدس حضرت بقیه الله (عج) است و این کشور شیعه خانه اوست؛ مبادا اجازه بدهید که دشمنان خدشه ای به بدنه این نظام وارد کنند. کسانی که به ولایت و امام اعتقاد ندارند، بر جنازه من حاضر نشوند و در آخر اینکه سلام مرا هم به رهبر عزیزم آیت الله العظمی خامنه ای (روحی فداه) برسانید.

یا حسین علیه السلام:

«گر طبیبانه بیایی به سر بالینم                   به دو عالم ندهم لذت بیماری را»

سایه مقام معظم رهبری مستدام باد

بسیجی حسین غفاری

۱۳۸۹/۴/۱

تصاویر:

حمیدرضا
موضوعات: متفرقه
مطالب مرتبط
 • آخرین خداحافظی

  آخرین خداحافظی

  سلام داداش گلم. حسین جان، داداشی دقیقاً ۵ سال است که پرواز کرده ای و به وصال یار نایل آمده ای. ۵ سال پیش چنین شبی رابیاد می آوری؟ آن شب که مرا رساندی و بعد از خداحافظی گفتم: بعدا می بینمت! اما تو در جواب گفتی: دیگه منو نمی بینی! چقدر کج فهم بودم! معنا و مفهوم حرفت را نفهمیدم… فکر کردم منظورت آن ساعت است. تو بعد از رساندن من رفتی و پریدی. و من در هیاهو و لعاب هزار رنگ این دنیا غرق شدم. درست ۵ سال پیش درچنین لحظاتی در بامداد ۲۷مرداد۱۳۸۹ در شهری غریب و پر از دژخیم برای رهایی مظلومی از چنگال مزدورانی خونخوار شجاعانه به دل دشمن جان، مال و ناموس کشور شیعه خانه مولایمان(عج) زدی و دلاورانه جنگیدی. شوق به شهادت در تو آنقدر زیاد بود که دل بی کران دریایی ات

  … ادامه مطلب …

 • روح شهید حسین غفاری نژاد زنده است و با داعش می جنگد

  روح شهید حسین غفاری نژاد زنده است و با داعش می جنگد

  یک ساعتی به ظهر باقی مونده بود. خسته بودم. شب قبلش دیر خوابیده بودم. با خودم گفتم کمی استراحت کنم. خوابیدم در عالم خواب و رؤیا شهید غفاری نژاد رو توی نخلستان های مرزی عراق دیدم. از سیمای ظاهریش یادمه با محاسن کوتاه و عرق گیر و شلوار نظامی بود. خیلی عجله داشت. دوستان و رفقاش رو دیدم اسلحه بدست توی نخلستان حرکت می کردند و به سمت خط مقدّم برای جنگ با داعش می رفتند. باهاش احوالپرسی کردم. بهش گفتم حسین منو یادت میاد. یه فامیلی اشتباهی گفت! گفتم حسین من فلانی ام. یادش اومد و با روی گشاده و خنده ای که بر لب داشت از حالم پرسید و سریع با من خداحافظی کرد و با دوستانش برای جنگ با داعش رفت. منم با حسرت بهشون نگاه می کردم و بهشون غبطه می خوردم! بعد از خواب فهمیدم روح

  … ادامه مطلب …

 • مجموعه تصاویر منتشر نشده از شهید حسین غفاری نژاد

  مجموعه تصاویر منتشر نشده از شهید حسین غفاری نژاد

  به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت شهید حسین غفاری نژاد این مجموعه تصاویر را برای اولین بار تقدیم به محضر همه ی دوستان و دوستداران این سرباز گمنام امام زمان (ارواحنافداه) می کنم. امید است که ما نیز در راه او ثابت قدم بمانیم و به دعای او به فیض شهادت نائل و هر چه زودتر به او و شهدای کربلا ملحق شویم. آمین یا رب العالمین! نوشته های مرتبط: پنج سال خاطره با شهید حسین غفاری نژاد+فیلم منتشر نشده صدایی که بوی شهادت می داد وصیت نامه شهید حسین غفاری نژاد دومین سالگرد شهادت شهید حسین غفاری نژاد لحظه شهادت شهید حسین غفاری نژاد+فیلم صحبت های شهید حسین غفاری نژاد قبل از شهادت+فیلم روح شهید حسین غفاری نژاد زنده است و با داعش می جنگد مراسم دومین سالگرد شهادت شهید حسین غفاری نژاد تصاویر منتشر نشده از آیت الله العظمی میرزا جواد تبریزی

  … ادامه مطلب …

 • آیت الله سید جواد حیدری به لقاء الله پیوست

  آیت الله سید جواد حیدری به لقاء الله پیوست

  آیت الله حاج سید جواد حیدری سحرگاه روز شنبه ساعت ۳ بامداد  به علت کهولت سن در سن ۸۸ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت. معظم له یکی از بارزترین شاگردان مرحوم شیخ غلامرضا یزدی محسوب می شود که سالیان سال از محضر این عالم ربانی از معارف زلال اهل بیت (علیهم السلام) کسب فیض کردند و سال ها در مسجد برخوردار یزد به تبلیغ و ارشاد مردم پرداختند. پدر ایشان حضرت آیت الله حاج سید ابوالقاسم حیدری نیز در یزد به وعظ و خطابه مردم می پرداختند و مردم این شهر بعد از فوت پدر به فرزند ایشان یعنی سید جواد روی آوردند. خداوند متعال روح این عالم بزرگ را غریق رحمت خویش بفرماید و با اجداد مطهرش محشور فرماید.انشاءالله مراسم تشییع یکشنبه ۹۳/۴/۱۵ ساعت ۹ صبح از محل میدان امیر چخماق به طرف امام

  … ادامه مطلب …

 • تصاویر منتشر نشده از آیت الله العظمی میرزا جواد تبریزی

  تصاویر منتشر نشده از آیت الله العظمی میرزا جواد تبریزی

  مجموعه تصاویر منتشر نشده از مرحوم آیت الله العظمی میرزا جواد تبریزی (ره) بر روی تخت بیمارستان نوشته های مرتبط: مجموعه تصاویر منتشر نشده از شهید حسین غفاری نژاد آیت الله سید جواد حیدری به لقاء الله پیوست سخنرانی منتشر نشده از آیت الله وحید خراسانی تصویر منتشر نشده از آقابزرگ تهرانی بی بی ما سگتیم یک استخوانی بینداز پنج سال خاطره با شهید حسین غفاری نژاد+فیلم منتشر نشده بی بی تو عنایتی کن و به فریاد ما برس حقیقت دستمال اشک تصاویر حجره تکانی سال نو طلبگی توصیه آیت الله بهجت به یکی از طلاب در عالم رؤیا

 • سید مهدی احمدی اصفهانی طلبه و مداح اهل بیت درگذشت

  سید مهدی احمدی اصفهانی طلبه و مداح اهل بیت درگذشت

      إنا لله و إنا الیه راجعون با کمال تاسف و تاثر ، مداح مخلص اهل بیت علیهم السلام ، سید مهدی احمدی اصفهانی روز جمعه ۹ خرداد، بر اثر بیماری ریوی، به سوی ارباب بی کفن خود شتافت. مراسم تشییع و تدفین روز یکشنبه ۱۱ خرداد در خمینی شهر برگزار خواهد شد. شادی روحش الفاتحه مع الصلوات نوشته های مرتبط: علی خلیلی طلبه جوان تهرانی به دیار باقی شتافت آیت الله سید جواد حیدری به لقاء الله پیوست لذیذترین غذای طلبه های مجرد! تشییع پیکر مرحوم حجهالاسلام یحیی زاده در حرم حضرت معصومه تصاویر تشییع پیکر مطهّر امام جمعه شهرستان تفت مهدی ما در عصر خودش مظلوم است ریشه تاریخی مراسم خرافی سیزده بدر از دیدگاه آیت الله مکارم شیرازی حضرت آیت الله آقا مجتبی تهرانی به ملکوت اعلی پیوست پیام تبریک مقام معظم رهبری به تیم ملی فوتبال

  … ادامه مطلب …

 • ۳۴ نظر برای این مطلب
 • سیدمحمدموسوی
  شهریور 15ام, 1390 در 7:15 ب.ظ

  سلام حاجی دمت گرم یه سری هم به ما به زن (هلالیون)

   [پاسخ]

   majidkhazraii
   شهریور 19ام, 1390 در 0:11 ق.ظ

   سلام سایت قشنگی دارید .من مجید خضرایی هستم شاعر امام حسین (اینو تاکید میکنم که مثل بعضیا منو شاعر رضاهلالی ندونی ) گرچه خیلی از سبکا وشعرای خیلیا از جمله رضاهلالی را دادم .یک وبلاگ زدم تا هر مداحی هر سبکی دوست داره برام بفرسته تا بصورت اختصاصی براش بسازم .دوست داشتی خبرشو بده .سایتتو لینک میکنم .

    [پاسخ]

    ناشناس
    شهریور 19ام, 1390 در 12:27 ب.ظ

    یادش گرامی

     [پاسخ]

     حسام الدین
     شهریور 19ام, 1390 در 10:28 ب.ظ

     حاج اقا سلام
     خیلی خوب بود. استفاده کردم خیلی.
     ایشالا بتونیم پیرو راهشون باشیم و خودشون دستمونا بگیرن.
     التماس دعا

      [پاسخ]

      مجتبی دهقانی تفتی
      شهریور 21ام, 1390 در 5:01 ب.ظ

      اولین شهید شهرستان تفت بعد از جنگ تحمیلی
      http://taftsms.ir/images/mdt.jpg
      التماس دعا
      tafti71@gmail.com

       [پاسخ]

       حامد محمدی
       شهریور 23ام, 1390 در 1:26 ق.ظ

       سلام خدمت شما دوست عزیز
       من هم خدمت تمامی دوستانم عرض تسلیت و تبریک رو دارم.شهادت لایقش نبودم که بتونم بهش دست پیدا کنم.من هم ۵سال در شهر مریوان مشغول ایفای خدمت بودم که بارها با شهادت دوستانم که لازم میدونم اسمشون رو بیارم مواجه شدم:شهیدان مسلم جمور،حامد رنجبر،امجد محمدی،حمیدحمیدی منش که در این شهر مرزی توسط گروهک ضدانقلاب پژاک به شهادت رسیدند.
       واقعاً افسوس میخورم که چرا خدا من را به همراه دوستانم نخواند که کمتر سنگینی گناهانمو به دوش بکشم.فقط لازم میدونم بگم که عزیزان راهشون رو ادامه بدین انشاالله باشد که خدا توفیق همراه شدن باهاشون در روز محشر رو بهمون بده.التماس دعا

        [پاسخ]

        ناشناس پاسخ در تاريخ آبان 5ام, 1393 5:36 ب.ظ:

        سلام شماازکجاشهیدحمیدحمیدی منش رامیشناسیدازهمکاداتون بودند

         [پاسخ]

         ناشناس پاسخ در تاريخ آبان 5ام, 1393 5:46 ب.ظ:

         اگه راست میگی پس چراموقع شهادت یکی ازدوستانت بازیرپوش زدی به کوه وفرارکردی نامرد

          [پاسخ]

          ریحانه النبی
          آذر 22ام, 1390 در 8:53 ب.ظ

          بسم رب الشهدا
          بنده یکی از اقوام حسین جان هستم. دستتون دردنکنه.اجرتون با خود حسین.

           [پاسخ]

           مهدی
           آذر 28ام, 1390 در 5:42 ب.ظ

           حسین جان یادت گرامی ، آنقدر از علی ابن موسی الرضا (ع) مدد جستی تا در کنار بارگاه منورش آرام گرفتی . نباشد که دوستانت غافل شوی که به شدت غرق گناهیم . می دانم که اگر شفاعت ما را کنی گره از کارمان باز خواهد شد .

            [پاسخ]

            مهدي ق
            دی 10ام, 1390 در 8:54 ق.ظ

            سلام خدمت تمامی عاشقان ولایت
            من از بستگان شهید غفاری هستم و میدیدم که ایشان سعی داشتند که در موفقیت در هر دو جهاد را کسب کنند.
            ان شاءالله بتوانیم هم در جهاد اکبر«مبارزه با نفس» و هم در جهاد اصغر«مبارزه با دشمنان اسلام» موفق و پیروز باشیم.
            هنیا له و رزقنا الله تعالی

             [پاسخ]

             امير(هومن)صادقي
             دی 10ام, 1390 در 10:29 ق.ظ

             ازشمادوست عزیزتشکر میکنم.خداروح حسین آقاروشادکنه وبه مادرش صبر عطا کنه انشاالله-املش

              [پاسخ]

              گمنام
              بهمن 11ام, 1390 در 5:37 ب.ظ

              شهدا شرمنده ایم

               [پاسخ]

               رفیق
               خرداد 1ام, 1391 در 11:24 ب.ظ

               دلم برایش تنگ شد!
               برای او وپدر شهیدم!
               باورش برایم سخت بود…
               حسین جان دست ما را هم بگیر

                [پاسخ]

                z*
                خرداد 21ام, 1391 در 9:59 ق.ظ

                خدا نکند عکس شهدا را ببینیم و عکس شهدا عمل کنیم. حسین جان التماس دعا

                 [پاسخ]

                 سعیدسناتور
                 تیر 4ام, 1391 در 11:53 ق.ظ

                 سلام من حدود۳سال مثل برادرباحسین بودم این عکسهارودیدم حسابی به هم ریختم چون ما۳نفربودیم اون دوتاحسین شهیدشدن من موندم……
                 ــــــــــــــــــــــــ
                 پاسخ: منم با حسین بودم. ولی خب اون لایق بود من نالایق.

                  [پاسخ]

                  به یاد شهید کاظمی
                  تیر 7ام, 1391 در 2:09 ب.ظ

                  با سلام وخسته نباشید خدمت شما برادر گرامی:
                  من یکی از رفقای حسین بودم بعداز جند سال
                  میخوام برم جایی که با هم یه مدت زندگی کردیم خیلی برام سخته چون هم حسین وهم مهدی از هم اطاقیهام پر کشیدن ومن بایدبا جای خالی این دو عاشق زجر بکشم برای این حقیر هم دعا کنید که به رفقام بپیوندم یاعلی

                   [پاسخ]

                   ریحانه النبی
                   تیر 11ام, 1391 در 12:56 ب.ظ

                   سلام
                   عید غدیرسال ۹۰ که رفته بودم مشهد،۲۴ساعته سرمزار حسین بودم.روی سنگ مزارش یک بیت شعر نوشتم وپایینش هم نوشتم التماس شهادت.کارم که تموم شد متوجه چندتاپسرشدم.دیدم یکی شون سریع نگاهشو ازم دزدیدوبه حالت تمسخر خندید.گفتم حتما دارند دسته جمعی مسخره ام میکنند.خیلی ناراحت شدم.فهمیدم که دوستای حسین اند که منتظرند من برم.سریع پاشدم رفتم.تارفتن،برگشتم سر جام.دیدم زیر التماس شهادتی که نوشته بودم خط کشیدن.
                   شرمنده شدم که چرا زود قضاوت کردم.انشاالله که حلالم کنن.
                   دوستان،توی تبلیغ دین وجمع اوری خاطرات شهدا دارم انجام وظیفه میکنم،دعام کنید.از خود حسین هم میخوام کمکم کنه

                    [پاسخ]

                    سعید
                    تیر 24ام, 1391 در 4:32 ب.ظ

                    سلام
                    ریحانه خانم یکی ازهمون دوستان که اون روزاومده بودشهیدشدحاجت شوخداداداون روزآخرین دیدارش باحسین بودبابت همین عجله داشتیم بازم شرمنده

                     [پاسخ]

                     سرباز
                     تیر 24ام, 1391 در 4:38 ب.ظ

                     یادفرمانده دلاورمون حاج علیرضابخیرهرجاهست خدانگهدارش مثل حسین صدهانفرروتربیت کردطوری بودوقتی اسمش بلندمیشد دشمن حتی مالک ریگی فراری میشدن
                     ازاون امام رضایی هابودعاشق رهبرش هسته ماهم زیردست این دلاوربزرگ شدیم حاج علی خداقوت

                      [پاسخ]

                      ریحانه النبی
                      مرداد 8ام, 1391 در 0:59 ق.ظ

                      سلام اقاسعید.نمیدونم گریه کنم یا بخندم.نمیتونم باور کنم که سعادت داشتم یه شهیدی رو مثل حسین،البته قبل از شهادتش،دیده باشم.همون طور که گفته بودم در حال جمع اوری خاطرات شهداهستم.اگرمایلید ووقت دارید ادرس ایمیل تون رو توی نظرهاتون قرار بدید که مزاحم بشیم و چندتاخاطره ازاون شهیدبزرگواری که ذکر کردید ازتون بگیریم.انشاالله که دشمنتون شرمنده باشه.التماس دعا.یاحق

                       [پاسخ]

                       ریحانه النبی
                       مرداد 9ام, 1391 در 4:14 ب.ظ

                       shahidekhameneyi@gmeil.com
                       ایمیل بنده است.
                       التماس دعا

                        [پاسخ]

                        صادق
                        شهریور 12ام, 1392 در 9:25 ب.ظ

                        سلام حاجی فلاح.
                        اگه وقت کردین یه سری هم به شهرک فجر بزنید.
                        التماس دعا…

                         [پاسخ]

                         حمیدرضا پاسخ در تاريخ شهریور 13ام, 1392 10:29 ب.ظ:

                         سلام برادر.
                         منم دلم برای بچه های شهرک فجر یه ذره شده!
                         انشاءالله اگر خدا عمری بده بزودی میام شهرک فجر.

                          [پاسخ]

                          آشنا
                          شهریور 12ام, 1392 در 9:34 ب.ظ

                          سلام حاج آقا…
                          من یکی از آشنایانتون تو فجر هستم..
                          لطفا پاسخ منو بدین؟؟؟

                           [پاسخ]

                           حمیدرضا پاسخ در تاريخ شهریور 13ام, 1392 10:30 ب.ظ:

                           سلام برادر.
                           در خدمتم.

                            [پاسخ]

                            رفیعی
                            مهر 3ام, 1392 در 1:52 ب.ظ

                            هیچ چیزی جز شرمندگی نداریم در مقابل شهدا …

                             [پاسخ]

                             مریم .املش
                             آبان 15ام, 1392 در 2:00 ب.ظ

                             حسین جان خیلی شرمنده ایم .خدا به حاج اقا و حاج خانم صبربده. دلمون برات تنگ شده دست ما رو هم بگیر .روحت شاد

                              [پاسخ]

                              محسن
                              بهمن 10ام, 1392 در 11:51 ب.ظ

                              سلام ماام دوران بچگیمون زیاد با حسین بودیم..
                              خدا توفیقتون بده…

                               [پاسخ]

                               حسین تقی زاده
                               تیر 9ام, 1393 در 5:29 ب.ظ

                               با سلام خدمت شما من یکی از دوستان شهید حسین غفاری هستم یادش بخیر عروسی هم شیره حاج حسین تو شمال رفته بودیم منو حسین کوچیک بودیم چقدر با هم خوش بودیم اون روز همیشه وقتی اون روزارو یادم میاد حسرت میخورم خدا سردارو برای ما نگه داره البته گاهی سعیم اینه که هر سال به مشهد میرم به سردار و حاج حسین حتما سر میزنم بازم از سایت خوب شما ممنونم منم خیلی دلم میخواست یکی از سربازان امام زمان باشم ولی قسمت نشد

                                [پاسخ]

                                حمیدرضا پاسخ در تاريخ تیر 9ام, 1393 9:51 ب.ظ:

                                عرض سلام و احترام.
                                انشاالله بتونیم قدردان خون شهیدان و پیرو راه آنان باشیم.

                                 [پاسخ]

                                 حسین تقی زاده
                                 تیر 12ام, 1393 در 11:52 ق.ظ

                                 سلام حاج حمید رضا شمارو کجا میشه زیارت کرد

                                  [پاسخ]

                                  حمیدرضا پاسخ در تاريخ تیر 12ام, 1393 2:26 ب.ظ:

                                  سلام علیکم.
                                  حرم حضرت معصومه سلام الله علیها در خدمت شما هستم.
                                  تلفن بنده در قسمت “تماس” قرار داده شده.

                                   [پاسخ]

                                   گمنام
                                   آذر 28ام, 1396 در 6:04 ب.ظ

                                   بسم رب الشهدا و الصدیقین
                                   سلام حسین جان
                                   لطفا دست مارو هم بگیرید این روزا دلم خیلی گرفته
                                   محتاجم واسم دعا کنید

                                    [پاسخ]

                                   • نظر بدهيد
                                   • نام:
                                    ایمیل:
                                    وبسایت:

                                    استفاده از مطالب وبگاه ما با ذکر منبع بلامانع می باشد
                                    Copyright © 2014 - 2015 Hr-Fallah.ir
                                    Designer : Mohammad Rafiei