حمیدرضا فلاح

حمیدرضا فلاح

حمیدرضا فلاح تفتی

خون مظلومان بحرین و دامان آل سعود

تعداد بازدیدها: 2,250 مشاهده

 مبارک صهیونیست ها

بیش از سه سال از محاصره مردم مظلوم اما مجاهد غزه قهرمان توسط دولت سفاک اسرائیل و دولت سازشکار حسنی مبارک می گذرد. تمامی تلاش های دلسوزان مسلمان و حتی شخصیت ها و سازمان های حامی حقوق بشر برای شکستن این حصر ظالمانه ناکام ماند. در این ماجرا که تکلیف اسرائیل روشن بود، اما آنچه بیش از همه قلب مسلمانان را جریحه دار می کرد، همکاری کامل و مطلق دولت سازشکار مبارک با برنامه های اسرائیل و آمریکا بود. همکاری ای که بدون آن تحمیل جنگ ظالمانه ۲۲روزه و قتل عام زنان و کودکان بی گناه فلسطینی میسر نمی شد. جلوگیری از ورود غذا و دارو، جلوگیری از ورود پزشکان و امدادگران داوطلب مسلمان و غیر مسلمان و حتی جلوگیری از خروج  مردم بی گناه و بیماران مجروحان از غزه و اعزام آن ها به کشورهای دیگر جهت مداوا، اقداماتی بود که تنها از دولتی درست به همان اندازه رژیم صهیونیستی سفاک و دور از انسانیت، ولی در عین حال بزدل و تابع محض اسرائیل و آمریکا می توانست سر بزند. دولت مبارک مصداق کامل «اذله علی الکافرین و اعزه علی المسلمین[۱]» بود.

اما همکاری دولت مبارک با صهیونیست ها به این جا نیز ختم نشد، مردم مقاوم غزه به مثابه استخوانی در گلوی اسرائیل و خاری در چشم آمریکا بودند، که نه موشک هایشان، بلکه این تنها «ایستادگی» و «مقاومت» آن ها بود که اصل موجودیت اسرائیل و حضور و سلطه آمریکا در منطقه را تهدید می کرد. «فئه قلیله ای» که نه با قتل علم و مرگ تدریجی براثر گرسنگی و بیماری، تمام می شوند و نه دست از مقاومت می کشیدند. آخرین توطئه دشمن که بدون همکاری دولت نامبارک مصر میسر نمی شد، ایجاد دیوار حائل در مرز رفح و همچنین تخریب پی درپی تونل هایی بود که مردم فداکار مصر برای کمک به برادران فلسطینی خود ایجاد می کردند. به عبارت دیگر، دولت مصر بسیاری از مردم کشور خود را نیز قربانی حفظ و بقای موجودیت اسرائیل کرد و زنده زنده در این تونل ها دفن نمود. و ای کاش مردم انقلابی مصر با شناسایی این شهدا و ارائه آمار و تعداد آنان، هم یاد شهدای خویش را زنده کنند و هم جنایات آن رژیم سفاک را رسوا نمایند.

در آن زمان، دولت نامبارک مصری نخواست و نمی توانست هشدارهای مکرر رهبر فرزانه انقلاب را بشنود که پی درپی او و دیگر سران عرب را از همکاری با دشمنان اسلام برحذر می داشتند تا خون های مردم مظلوم غزه دامن آن ها را نگیرد؛ «چه مصیبتی از این بالاتر که دولت های مسلمان که باید در برابر رژیم غاصب و کافر و محارب، از مردم مظلوم غزه حمایت می کردند، رفتاری پیشه کنند که مقامات جنایتکار صهیونیست، گستاخانه آن ها را هماهنگ و موافق با این فاجعه آفرینی بزرگ معرفی کنند؟ سران این کشورها چه جوابی در برابر رسول الله صلی الله علیه وآله خواهند داشت؟ چه جوابی به ملت های خود که یقیناً عزادار این فاجعه اند خواهند داد؟ به یقین امروز دل مردم مصر و اردن و سایر کشورهای اسلامی از این کشتار، پس از آن محاصره طولانی غذایی و دارویی لبالب از خون است.[۲]» «خیانتکاران عرب بدانند که سرنوشت آنان بهتر از یهودیان جنگ احزاب نخواهد بود که خداوند فرمود: « وَ أَنزَلَ الَّذِینَ ظَاهَرُوهُم مِّنْ أَهْلِ الْکِتَابِ مِن صَیَاصِیهِمْ .. .[۳]» ملتها با مردم و مجاهدان غزه اند. هر دولتی که برخلاف این عمل کند فاصله خود و ملتش را عمیق تر می کنند و سرنوشت چنین دولتهایی معلوم است.[۴]»

و ناگهان انفجار!

هیچ کس تصورش را نمی کرد که دیکتاتور نامبارک مصری، نتواند حتی یک ماه هم در مقابل اراده ملت مصر دوام بیاورد. بالاتر از آن حتی کسی نمی توانست پیش بینی کند که آتش خشم مردم مصر این گونه شعله ور شود و تاج و تخت فرعون مصر را سرنگون کند. اما «اخذناهم بغته» وعده تخلف ناپذیر الهی است؛ چرا که «ان ربک لبالمرصاد[۵]» و چه زود مقاومت مردم قهرمان غزه به اولین ثمره خود رسید و خون شهدایشان دامنگیر متهم درجه اول خائنین عرب شد. دشمن آمریکایی تلاش کرد و می کند که علت رستاخیز مصری را فقر و بیکاری و دموکراسی خواهی قلمداد کند، اما «بزرگ ترین جرم نظام کنونی مصر این است که این کشور را از آن جایگاه رفیع به رتبه یک مهره بی اختیار در بازیهای سیاسی اش در منطقه، تنزل داد. انفجار امروز ملت بزرگ مصر، پاسخی به این خیانت بزرگ است که دیکتاتور وابسته، نسبت به ملت خود مرتکب شد.[۶]»

بنابراین و براساس این تحلیل و آن وعده تخلف ناپذیر الهی که گفته شد، در حقیقت این مقاومت و ایستادگی ملت مجاهد و نستوه غزه است که تاج و تخت فرعونی مبارک را منهدم کرد! این خون های پاک و به ناحق ریخته شده مسلمانان فلسطینی و مصری است که در تونل های زیرزمینی رفح به هم آمیخت، در رگ های غیرت جوانان شجاع متحصن در میدان التحریر قاهره جوشید و از گلوی شهدای تظاهرات ۲۵ ژانویه در قاهره و اسکندریه و سوئز فوران کرد!

خون مظلومان بحرین و دامان آل سعود

فاجعه امروز کشتار مردم مسلمان در بحرین، فراموش کاری و عبرت نگرفتن از سرنوشت غزه را روشن می سازد؛ چه اگر بنا بر عبرت آموزی بود، تاریخ پر است از عبرت هایی نظیر مبارک مصری و بن علی تونسی. جنایتکاران بحرینی و سعودی، سرخوش از لشکرکشی به محلات و خانه های محقر مسلمانان بحرینی، از لشگریان مزدور خود در بحرین سان می بینند؛ غافل از این که « فَلَمَّا نَسُواْ مَا ذُکِّرُواْ بِهِ فَتَحْنَا عَلَیْهِمْ أَبْوَابَ کُلّ‏ِ شىَ‏ْءٍ حَتىَّ إِذَا فَرِحُواْ بِمَا أُوتُواْ أَخَذْنَاهُم بَغْتَهً فَإِذَا هُم مُّبْلِسُون [۷]» اما اگر آن ها نشنیده اند، ما شنیده ایم که « وَ مَنْ أَظْلَمُ مِمَّن ذُکِّرَ بَِایَاتِ رَبِّهِ ثُمَّ أَعْرَضَ عَنْهَا  إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنتَقِمُون[۸]» رهبر انقلاب در سخنانی خطاب به جنایتکاران فجایع بحرین هشدار دادند: «ممکن است شما یک فشاری بیاورید، وحشیگری ای بکنید، یک چند صباحی یک آتشی را خاموش کنید؛ لیکن خاموش نخواهد شد، روزبه روز عقده های مردم را بیشتر و غیظ آنها را شدیدتر خواهید کرد. یک وقت آنچنان زمام کار از دستتان در خواهد رفت که دیگر هیچ جوری نشود بخیه زد. اشتباه می کنند؛ هم آنها اشتباه می کنند، هم آن کسانی که از خارج از بحرین نیرو وارد می کنند، بشدت در اشتباهند؛ خیال می کنند با این حرفها می شود حرکت یک ملت را از بین برد.[۹]»

دور نباشد آن روزی که خون ملت مظلوم اما مقاوم بحرین، در امتداد خون مظلومان مجاهد غزه، دامان حکومت بحرین، دولت سعودی و شرکایشان در جنایت های بحرین را بگیرد و شاهد تحقق وعده الهی انتقام از مجرمین در منطقه باشیم! [۱۰]


[۱]. در برابرا کفار فروتن و بر مسلمین سرفرازند.

[۲]. پیام درباره قتل عام مردم مظلوم غزه ۸/۱۰/۸۷٫

[۳]. سوره احزاب: آیه.۲۶ »» وَ أَنزَلَ الَّذِینَ ظَاهَرُوهُم مِّنْ أَهْلِ الْکِتَابِ مِن صَیَاصِیهِمْ وَ قَذَفَ فىِ قُلُوبِهِمُ الرُّعْبَ فَرِیقًا تَقْتُلُونَ وَ تَأْسِرُونَ فَرِیقًا.

ترجمه: «و کسانی از اهل کتاب را که با [مشرکان] همپشتی کرده بودند، از دژهایشان به زیر آورد و در دلهایشان هراس افکند: گروهی را می کشتید و گروهی را اسیر می کردید.»

[۴]. پیام به اسماعیل هنیه نخست وزیر دولت حماس ۲۷/۱۰/۸۷٫

[۵]. سوره فجر: آیه.۱۴ ترجمه: «به یقین پروردگار تو در کمینگاه (ستمکاران) است.»

[۶]. بیانات در دیدار شرکت کنندگان همایش غزه ۸/۱۲/۸۸٫

[۷]. سوره انعام: آیه.۴۴ ترجمه: «پس چون آنچه را که بدان پند داده شده بودند فراموش کردند، درهای هر چیزی [از نعمتها] را بر آنان گشودیم، تا هنگامی که به آنچه داده شده بودند شاد گردیدند؛ ناگهان [گریبان] آنان را گرفتیم، و یکباره نومید شدند.»

[۸]. سوره سجده: آیه.۲۲ ترجمه: «و کیست بیدادگرتر از آن کس که به آیات پروردگارش پند داده شود [و] آنگاه از آن روی بگرداند؟ قطعا ما از مجرمان انتقام کشنده ایم.»

[۹]. بیانات در جمع مردم فارس ۳/۲/۸۹

[۱۰]. منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای.

حمیدرضا
موضوعات: سیاست
مطالب مرتبط
 • حجت الاسلام آقاتهرانی: علت سکته و فوت مرحوم یحیی زاده یکشنبه سیاه مجلس بود+فیلم

  حجت الاسلام آقاتهرانی: علت سکته و فوت مرحوم یحیی زاده یکشنبه سیاه مجلس بود+فیلم

    حجت الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی دبیر کل حزب پایداری در برنامه “شناسنامه” که جمعه ها از شبکه سوم سیما پخش می شود به تشریح ابعاد تازه ای از یکشنبه سیاه مجلس[۱] پرداخت. ایشان در قسمتی از سخنان خود به آثار سوء این حادثه پرداختند و علت سکته و فوت مرحوم حجت الاسلام یحیی زاده (رحمه الله علیه) نماینده محترم مردم شهرستان تفت و میبد را فشار و تنش های این روز شوم اعلام کرد. فایل تصویری:    فایل صوتی:  متن صحبت های این بخش از برنامه به شرح ذیل است: سؤال مجری: چطور شد این رابطه مجلس هشتم و دولت نهم بعد مجلس نهم و دولت اینقدر تیره و تار شد و رسید به یکشنبه سیاه مجلس؟ حجت الاسلام آقاتهرانی: این رو باید از خود آقای احمدی نژاد و از خود آقای لاریجانی پرسید این دوتا اینطور بودند.

  … ادامه مطلب …

 • یوم الله در کلام مرحوم آیت الله انصاری شیرازی+فیلم

  یوم الله در کلام مرحوم آیت الله انصاری شیرازی+فیلم

  فایل تصویری:    فایل صوتی:  متن سخنرانی مرحوم آیت الله انصاری شیرازی (رحمه الله) بدین شرح است: وَ ذَکِّرْهُمْ بِأَیَّامِ اللَّه[۱] این مناسب با این سالگرد انقلاب اسلامی و حضرت موسی (علیه السّلام) مأمور شد که به یاد مردم بیاورد روزهای خدایی [را]. خب همه روز، روز خدایی هست، تمام سال ها [روز خدایی است] اما ایام الله آن روزهایی است که قدرت نمایی حق تبارک و تعالی روشن و آشکار می شود. مثل زلزله. یک مرتبه یک قدرتی، درسته که زلزله الارض لحبس الابخره که مرحوم حاجی [سبزواری] می فرماید. سبب طبیعیش حبس أبخره است؛ حبس بخارها است. اما علت اصلی زلزله چه هست؟ چه قدرتی است که زلزله را به وجود می آورد؟ این ایام الله است. لذا نماز آیات واجب است که بخواند انسان. مثلاً روزی که انسان متولد می شود از مادر از عالم رحم یک

  … ادامه مطلب …

 • سیاستمدار صادق

  سیاستمدار صادق

  این انسان بزرگ و پرهیزگار، همه‌ ی وزن وزین خود را در همه‌ ی حوادث این دهها سال در کفه‌ ی حق و حقیقت نهاد و در دفاع از راه و سیره‌ ی انقلاب و نظام، کوتاهی نورزید. بخشی از پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت آیت الله مهدوی کنی نوشته های مرتبط: پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور پیام تبریک مقام معظم رهبری به تیم ملی فوتبال غمی دوباره … واکنش آیت الله وحیدخراسانی نسبت به حذف تعطیلی روز شهادت امام صادق+فیلم بار دیگر توطئه دشمنان در روز ۲۲ بهمن خنثی خواهد شد نظر رهبر انقلاب راجع به عزاداری در دو دهه فاطمیه اشک های امام صادق در غربت فاطمیون پرده پوشی امام صادق از گناه یکی از شیعیان نوحه شهادت امام صادق با نوای عبدالرضا هلالی+فیلم ناگفته ای از علامه طباطبایی در مورد ابن عربی

 • واکنش آیت الله وحیدخراسانی نسبت به حذف تعطیلی روز شهادت امام صادق+فیلم

  واکنش آیت الله وحیدخراسانی نسبت به حذف تعطیلی روز شهادت امام صادق+فیلم

  فایل تصویری واکنش آیت الله العظمی وحید خراسانی نسبت به حذف تعطیلی شهادت امام صادق (علیه السلام) که برای اولین بار منتشر می شود. فایل تصویری با فرمت FLV:    فایل تصویری با فرمت MP4:  فایل صوتی:   متن سخنرانی: اینه که در این مملکت آتشی زیر خاکستره. آن آتش زیر خاکستر همانه که یک عده بی شرم، بی حیا در همین مملکت به رأی همین مردم به همین مجلس آمدن و از مالیاتی که به اسم امام ششم گرفته میشه اینا ارتزاق می کنند. این بی شرم ها تصمیم گرفتن شهادت جعفربن محمد (علیه السلام) را از قلم بیاندازند. تعطیل رسمی رو ساقط کنند. این افکار مسموم در این مملکته! اگر امروز با وجود علم و دین عده ای نتوانستند ممکنه بعد این آتش زیر خاکستر بیرون بیاد. اینه که وظیفه ی مردم اینه شهادت امام ششم را مثل

  … ادامه مطلب …

 • فلسطین از نگاه شهید مطهری

  فلسطین از نگاه شهید مطهری

  استاد مطهرى در مورد اهمیت قضیه فلسطین مى‏گوید: «اگر پیغمبر اسلام صلى الله علیه و آله زنده مى ‏بود، امروز چه مى‏کرد؟ درباره چه مسئله ‏اى مى ‏اندیشید؟ واللَّه و بالله! قسم مى‏ خورم که پیغمبر اکرم صلى الله علیه و آله در قبر مقدسش امروز از یهود مى ‏لرزد … این یهودیانى که شما امروز اسمشان را مى ‏شنوید ـ موشه دایان، زلى اشکول، گلدامایر ـ آخر ببینید از کجاى دنیا آمده ‏اند؟ مدعى هستند که این سرزمین، سرزمین ما است … هدف مگر تنها همین است که یک دولت کوچک در آنجا تشکیل شود؟ … او مى ‏داند که یک دولت کوچک بالاخره نمى ‏تواند آنجا زندگى کند؛ یک اسرائیل بزرگ که دامنه ‏اش از این طرف ـ شاید ایران خودمان هم ـ کشیده شود. به قول عبدالرحمن فرامرزى: این اسرائیل که من مى ‏شناسم، فردا ادعاى شیراز

  … ادامه مطلب …

 • سخن امام خمینی در مورد اتحاد مسلمین در برابر اسرائیل

  سخن امام خمینی در مورد اتحاد مسلمین در برابر اسرائیل

  امام خمینی: اگر مسلمین مجتمع بودند، هر کدام یک سطل آب به اسرائیل می ریختند، او را سیل می برد.[۱] ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ [۱]. صحیفه نور، ج۹، ص۲۷۴ نوشته های مرتبط: الصحیح من سیره الامام الحسین علیه السّلام از من روایت نکن حضور آیت الله وحید خراسانی در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی عظمت مناجات شعبانیه در کلام امام خمینی چرا وزارت ارشاد پاسخگو نیست! عقیده امام خمینی درباره ابن عربی از دیدگاه علامه جعفر مرتضی عاملی عقیده ابن عربی مورد لعنت خداوند است ناگفته ای از علامه طباطبایی در مورد ابن عربی در جلسه خواستگارى در مورد چه مسائلی صحبت کنیم؟ فتاوای بعضی از آیات عظام در مورد ورود به حوزه علمیّه

 • ۳۱ نظر برای این مطلب
 • خادم الشهدا
  بهمن 25ام, 1390 در 5:19 ب.ظ

  سلام خدا قوت
  ممنون از اینکه اطلاع دادید،آهنگ جدید رو قرار دادم
  اجرکم عند الله
  یا علی

   [پاسخ]

   عمارنامه
   بهمن 25ام, 1390 در 5:25 ب.ظ

   سلام و درود؛
   دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.

   ما را با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
   موفق و پیروز باشید .
   عمارنامه http://ammarname.ir/link/8277 info@ammarname.ir
   یا علی

    [پاسخ]

    کلام از نو
    بهمن 27ام, 1390 در 1:58 ب.ظ

    سلام.
    وبلاگ کلام از نو با بحثی از استاد میرباقری درباره “چگونگی تشکیل دستگاه فقها و جامعه شیعی حول حضرت فاطمه معصومه (س) “به روز شد.

     [پاسخ]

     هیئت فاطمیون خرم آباد
     بهمن 28ام, 1390 در 11:59 ق.ظ

     سلام خداقوت.یه سری هم به ما بزنید.انشاءالله برای مراسمات شهرمان از بیاناتتان استفاده می شود.حتما به ما هم یه سری بزنید

      [پاسخ]

      شهباز
      بهمن 28ام, 1390 در 12:04 ب.ظ

      سلام. حاجی ببین ما را دوست داشتی لینک کن.
      مخلص گریه کنندگان زهرایم

       [پاسخ]

       سـ‌ع‌ـید نویس
       بهمن 28ام, 1390 در 7:42 ب.ظ

       http://saeednevis.blogfa.com/post/38/
       موج وبلاگی تولید محتوایی حمایت از شیعیان بحرین

       بحرین و شیعیان مظلومش را دریابید

       خوشحال خواهیم شد با اضافه کردن گوشه نمای مخصوص در وبلاگتون و پیوستن به موج وبلاگی تولید محتوایی حمایت از شیعیان بحرین، در اطلاع رسانی این امر مهم که بر دوش هر شیعه هست سهیم باشید.

       انشالله/ یا علی

        [پاسخ]

        هموطن
        بهمن 29ام, 1390 در 9:52 ب.ظ

        سلام هموطن
        خدا لعنت کنه آل سعود رو.ان شاالله هرچه زودتر به دست همین مردم مظلوم بحرین نابود بشن

         [پاسخ]

         آشنا
         بهمن 30ام, 1390 در 1:36 ب.ظ

         سلام علیکم. متشکرم ازشما که وظیفه خود می دانید در این عرصه فعالیت داشته باشید.
         از نظر بازدیدکنندگان جهت بالا بردن اعتبار مطالب ثبت شده در وبلاگ ، میتوان مطالبی راکه از منبعی دیگر استفاده می کنید بدون ویرایش کردن مطالب و جزئیات آن مقاله با ذکر منبع درون سایت خود انتشار دهید.ضمناً به جای استفاده از کلمه نویسنده می توانید از کلمه مدیر سایت استفاده نمایید. (شماره ۱۰ که به منابع اضافه شده است صحیح نمی باشد)

         متشکرم. خدا قوت

          [پاسخ]

          دهل چی
          بهمن 30ام, 1390 در 5:08 ب.ظ

          بیا که رایت منصور پادشاه رسید.

           [پاسخ]

           سلیم النفس
           اسفند 1ام, 1390 در 8:15 ب.ظ

           مطلب جالبی می باشد.در فکر تهیه یک محصول زیبا برای مردم بحرین بطور مثال کلیپی هستمانشاالله بتوانم این کار را بخوبی انجام دهم…ضمنا لینک شما در وبلاگم قرار دادم و آماده تبادل لینک می باشم.

            [پاسخ]

            خادم الشهدا
            اسفند 2ام, 1390 در 2:59 ق.ظ

            با سلام
            خدا قوت
            مطلب رو کامل خوندم و قرار دادم.
            یا علی

             [پاسخ]

             خادم الشهدا
             اسفند 2ام, 1390 در 11:30 ق.ظ

             راستی برادر قبل از این نماهنگ فعلیتون بغیر از نواهنگ بیداری اسلامی، چند روزی یکی از سخنرانی های حضرت آقا رو گذاشتید، اگر امکان داره لینکش رو برای من بفرستید
             یا علی

              [پاسخ]

              خادم الشهدا
              اسفند 2ام, 1390 در 1:43 ب.ظ

              سلام ممنون از اینکه سر زدید
              بله، خودم پخش رو از حالت اتوماتیک بصورت اختیاری و دستی کردم
              چون برای خودم هم پیش آمده و یکی از کاربران هم نظر داده بود
              و به نظرم انتقاد و پیشنهادش درست بود
              چون فرض کنید یک کاربر همزمان سایت ما و شما را باز کند، و هر کدام صدایی داشته باشد
              و اگر دو صفحه از سایت باز شود هر کدام صدایی دارد
              وشاید فرد نمی خواهد صدایی پخش شود
              و در حال گوش دادن به صدای دیگری است
              و….

              یا علی

               [پاسخ]

               سلیم النفس
               اسفند 2ام, 1390 در 5:22 ب.ظ

               خدمت عزیز بزرگوار سلام عرض می کنم.با توجه به اینکه حجم قالب وبسایت من بالا می باد به همین منظور فعلا نمی توانم تبادل لوگو وب سایت با حضرتعالی بکنم. در اسرع وقت قالب سبکی تهیه می کنم و از لوگو شما استفاده می کنم.چرا که معتقدم که سایتهای ولایی و مذهبی باید به همدیگر در هدف واحد برای شکست دشمن در جنگ نرم تلاش کنند.در طراحی قالب وبسایت که بر روی بلاگفا می باشد دچار مشکل از لحاظ طراحی شده ام شما می توانید در طراحی به اینجانب کمک بفرمایید…ممنون از لطف شما
               ـــــــــــــــ
               پاسخ: سلام و عرض ادب.
               برادر من طراح نیستم. وبلاگ خودم رو هم دوستان در مسائل فنی به بنده کمک رسانی می کنند.
               موفق باشید.

                [پاسخ]

                نصیر
                اسفند 2ام, 1390 در 7:43 ب.ظ

                فسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون.

                 [پاسخ]

                 خادم الشهدا
                 اسفند 4ام, 1390 در 9:47 ق.ظ

                 سلام
                 بروزیم و منتظر حضور شما
                 یا علی مدد

                  [پاسخ]

                  هادی
                  اسفند 4ام, 1390 در 5:40 ب.ظ

                  وبلاگ نقد هلالیwww.naghdhagi.blogfa.com

                   [پاسخ]

                   خادم الشهدا
                   اسفند 5ام, 1390 در 9:26 ق.ظ

                   با پای صندوق های رای بروزیم و منتظر حضور شما

                    [پاسخ]

                    سلیم النفس
                    اسفند 5ام, 1390 در 3:33 ب.ظ

                    با عرض سلام و خدا قوت:
                    لوگو شما در وبگاهم قرار داده شده آماده تبادل لوگو می باشم.

                     [پاسخ]

                     حسين
                     اسفند 5ام, 1390 در 5:52 ب.ظ

                     به نام خدا
                     سلام
                     خسته نباشید و خدا قوت

                     التماس دعا

                      [پاسخ]

                      منبرك
                      اسفند 6ام, 1390 در 0:10 ق.ظ

                      سلام اخوی
                      خیلی خوبه
                      موفق باشید
                      لینک شدین
                      التماس دعا

                       [پاسخ]

                       کوثر
                       اسفند 7ام, 1390 در 5:36 ب.ظ

                       خطاب به امریکا صهیونیست انگلیس آل سعودو خلیفه و هر ظالم:
                       من از خار سر دیوار دانستم که ناکس. کس نمیگردد بدین بالانشستنها!

                       سلام
                       با آرزوی توفیق

                        [پاسخ]

                        ماه علقمه
                        اسفند 7ام, 1390 در 6:09 ب.ظ

                        حاجی جان خسته نباشی
                        یا علی

                         [پاسخ]

                         شیطان شناسی
                         اسفند 8ام, 1390 در 9:26 ق.ظ

                         راه های مقابله با کوشش های ابلیس
                         اخلاص : ابلیس از همان آغاز ، با اعتراف به عدم توانایی خود در فریب مخلصان و آنان که از قید خویش رهایی یافته اند ، یعنی مخلصان ، اخلاص را حصن تسخیر ناپذیر شیاطین معرفی کرد: قالَ رَبِّ بِما أَغْوَیْتَنِی لَأُزَیِّنَنَّ لَهُمْ فِی الْأَرْضِ وَ لَأُغْوِیَنَّهُمْ أَجْمَعِینَ. گفت: «پروردگارا! به سبب آنکه مرا گمراه ساختى، من (نعمتهاى مادّى را) در زمین در نظر آنها جلوه مى دهم، و به یقین همگى را گمراه خواهم ساخت.(سوره حجر آیه۳۹). إِلّا عِبادَکَ مِنْهُمُ الْمُخْلَصِینَ. مگر بندگان خالص شده ات را.(سوره حجر آیه ۴۰). قالَ فَبِعِزَّتِکَ لَأُغْوِیَنَّهُمْ أَجْمَعِینَ. گفت: به عزّتت سوگند، همه آنان را گمراه خواهم کرد(سوره ص آیه۸۲). إِلّا عِبادَکَ مِنْهُمُ الْمُخْلَصِینَ. مگر بندگان خالص شده ات، از میان آنها.(سوره ص آیه ۸۳).

                          [پاسخ]

                          مهدی
                          اسفند 9ام, 1390 در 0:04 ق.ظ

                          سلام علیکم
                          مطلب جالبی نوشتید.ایشالله صاحب کار علیه السلام بیاید و شیعیان رو از این بی سرپرستی و آوارگی نجات دهد.

                           [پاسخ]

                           خادم الشهدا
                           اسفند 9ام, 1390 در 8:59 ق.ظ

                           سلام نماهنگ جدید رو قرار دادم. تشکر

                            [پاسخ]

                            خادم الشهدا
                            اسفند 9ام, 1390 در 9:58 ب.ظ

                            با پست جدید
                            سالهاست که ایرانی ها از دستورات ما سرپیچی می کنند !
                            در خدمتتون هستیم
                            در صورت تمایل این ویدئو را در سایت خود منتشر کنید.

                             [پاسخ]

                             دهل چی
                             اسفند 10ام, 1390 در 5:35 ب.ظ

                             اندر حکایت حاج آقای ما

                              [پاسخ]

                              سوختگان وصال
                              اسفند 11ام, 1390 در 1:39 ق.ظ

                              با سلام
                              از سایت خوبتون استفاده کردم
                              لطفا جهت آشنایی با ذاکرالحسین سری هم به ما زده و در صورت تمایل با نام کربلایی حمیددهاقین لینک کنید
                              (میتوانید از لوگو هم استفاده کنید)

                              *** یا شاه نجف ***

                               [پاسخ]

                               mohammad.gomnam
                               اسفند 29ام, 1390 در 1:48 ق.ظ

                               سلام. مایل به تبادل لینک هستم شدید. یه سر بزنید اگه مایل بودید خبرم کنید. یا حق

                                [پاسخ]

                                منتظر ظهور
                                فروردین 20ام, 1391 در 10:56 ب.ظ

                                سلام بزرگوار خدا خیرت بده

                                ان شاالله عاقبت به خیر بشی!!!!

                                ((اللهم الرزقنی خلق الشهید و توفیق شهادت فی سبیلک مع حجتک ))

                                 [پاسخ]

                                • نظر بدهيد
                                • نام:
                                 ایمیل:
                                 وبسایت:

                                 استفاده از مطالب وبگاه ما با ذکر منبع بلامانع می باشد
                                 Copyright © 2014 - 2015 Hr-Fallah.ir
                                 Designer : Mohammad Rafiei